אתרים למובייל
חשיבות התאמת האתר לטלפונים ניידים
סמארטפונים וניידים

בכל מאמר שלנו, אנו מדגישים כמה חשוב לדאוג ולבסס אתר רספונסיבי כלומר – אתר שמותאם לכל סוג של מכשיר חכם ובין היתר – גם הפלאפון שלנו. כיום, אנשים מבלים בממוצע כ- 3 שעות מלאות מהיום שלהם בפלאפון. ישנם אנשים, בעיקר דור ה- Z, שמבלים חלקים שלמים מהיום שלהם בגלישה בפלאפון בלבד, ולכן גולשים באתרים דרכו. כאשר אנשים נמנעים או מתעצלים להתאים את האתר שלהם הם פשוט מאבדים לקוחות ( שפונים לחפש את המידע באתר שכן מותאם ) ופוגעים בדירוג שלהם במנועי החיפוש. לא חבל?

פיתוח אפליקציה כחלק מתהליך המיתוג

כאשר אנו דואגים לשמר את חוויית המשתמש גם במובייל – אנו מעניקים לו את היכולת ליהנות מהתמונות, מהמלל ומהאופציות השונות באתר שלכם, בדיוק כפי שהיה נהנה מהם אם היה מתיישב אל מול המחשב שלו. חוויית משתמש נמדדת גם על ידי גוגל, וככל שהיא גבוהה יותר, כך קידום אתרים איכותי יותר והסיכויים שתמצאו את עצמכם בדף הראשון של גוגל עולים משמעותית.

דמיון חשוב יותר מידע, כי הידע מוגבל אך הדמיון חובק עולם.
אלברט איינשטיין

התאמה מלאה לכל סוגי המכשירים הפופולרים

אנו ב “סטודיו ואן” מתמחים בתהליכי בניית אתרים ומכירים את עולם הקוד היטב ובזכות זאת, אנו מפתחים אתרים מותאמים מראש, שיוכלו לפעול באופן אופטימלי בכל מכשיר באשר הוא, בין אם הוא פלאפון או טלוויזיה חכמה. 

1 נזכור שגלישה במובייל לרוב מתרחשת בחוץ.

2 ניעזר במאפיינים של הפלאפונים.

3 נתאים את התוכן והעיצוב לחזון שלכם.

שיווק

אתר מותאם אינו זקוק לתחזוקה או עדכונים – אלא שומר על ההגדרות המותאמות שלו בכל פלטפורמה 24/7 ועל ידי כך, מבטיח גלישה נוחה ונטולת באגים במערכת. על מה אנחנו מסתכלים בהתאמת האתר שלכם למובייל נתאים את התוכן והעיצוב – כאשר אנו מעבירים את האתר שלכם לתצוגת מובייל הניסיון שלנו הוכיח כי מומלץ להתמקד רק במה שבאמת חשוב לכם להעביר ללקוח – החזון שלכם, השירות או המוצרים שלכם, המלל המוכר והאינפורמטיבי ביותר שיש לכם וזהו. משום שמדובר במסכים קטנים יותר, דווקא מינימליסטיות עדיפה במקרים אלה. מבחינת עיצוב אתרים, כמובן שגם כאן יש להתייחס לנראות, אך הנגישות של הגולשים לרובליקות השונות מקבלת חשיבות עליונה. נזכור שגלישה במובייל לרוב מתרחשת בחוץ כאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלנו מצויים בחוץ, הם אף פעם לא מרוכזים בפלאפונים שלהם במאת האחוזים. 

תשומת לבם של הלקוחות בחוץ

עם זאת, ישנן דרכים שבהן נוכל למשוך את עיניהם לעברנו: התאמת התאורה והניגודיות בין הצבעים באתר מובייל, לדוגמא, תסייע לגולשים להתמצא ולהתמקד באתר שלכם. גם השימוש באייקונים גדולים, בפונטים ברורים ובגדלים בהתאם לפרופורציות ולרזולוציות של כל סמארטפון, יאפשרו למשתמש ליהנות מחוויה נעימה ומזמינה יותר.

מוכנים להתחיל את הפרויקט?
בואו נדבר על זה

צרו איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לשמוע על החלום שלכם, וגם להגשים אותו

    Related Posts

    השאר תגובה