5
4
3 1
2
פיתוח אפליקציות
אפליקציה כשיטת שיווק

פיתוח אפליקציות למובייל

אתם נהנים מהן בנסיעה באוטובוס, במהלך ההפסקה, יחד עם חברים ומשפחה וכאשר אתם מתארגנים לשינה. אתם נעזרים בהן בכדי לאתר תשובות לשאלות, להתמצא בשטח ולהעסיק את הילדים. אתם משתמשים בהן בכל מכשיר חכם אפשרי – מהפלאפון החכם שצמוד לידכם או מהטבלט הפונקציונלי שברשותכם. אתם, אנחנו, כל העולם משתמש באפליקציות על בסיס יומיומי. בעשר השנים האחרונות, פיתוח אפליקציות הפך לתופעה ויראלית, וקהלי היעד רק מחכים: במהלך שעות הבוקר ושעות הערב, למעלה מ- 50% מהמדינה גולשת באפליקציות של רשתות חברתיות וחדשות, GPS והתמצאות, אפליקציות רכישה, משחקים ועוד ועוד. כאשר אתם רוצים לשים את העסק שלכם על המפה הדיגיטלית, מהותי כי תבססו אפיון אפליקציות משל עצמכם – שתהווה קו תקשורת נוסף בינכם ובין הלקוחות שלכם.

פיתוח אפליקציה כחלק מתהליך המיתוג

הלקוחות הפוטנציאליים הקיימים בשוק כיום, הם לקוחות מאוד בררניים, שרוצים לגלות כמה שיותר מידע אודות החברות בהן הם בוחרים. כתוצאה מכך, לקוחות אלו פונים לחפש אתכם במספר אפיקים ראשיים: אתרי אינטרנט, רשתות חברתיות וכמובן – אפליקציות. כיום, רוב האנשים מעדיפים לבלות את זמנם בשימוש בפלאפונים החכמים שלהם וכיוצא מכך, מבררים את המידע שלהם באמצעות הרבה מאוד אפליקציות.

מי שחושב לא מפסיק לשאול.
אלברט איינשטיין

פיתוח אפליקציות

חברה שמעניקה ללקוחות את כל אפיקי הגישה הללו, מצוירת כחברה עוצמתית ומשמעותית בשוק, שכדאי להם לבחור דווקא בה. בזכות האפליקציה, הלקוחות אף יתפתו לפנות אליכם לעיתים קרובות יותר במקרה של שאלה, בעיה או צורך, משום שידעו כי אתם במרחק לחיצת כפתור מהפלאפון החכם שלהם.

1 פיתוח אפליקציה תמקם אותך צעד אחד לפני כולם.

2 עולם האינטרנט עובר לטלפון הנייד.

3 פוש זה לא מילה גסה.

שיווק

יש להבהיר כי כאשר הלקוחות שלכם גוללים אחר האפליקציה הרצויה, הם בדרך-כלל יצפו לראות אפליקציה המעוצבת היטב, המשדרת כי מדובר בעסק עוצמתי ויציב, יציע מגוון של אפשרויות אינטראקטיביות ותכנים אינפורמטיביים – שיעודדו אותם לשוב לאפליקציה שלכם ואף לרכוש מוצרים או שירותים מכם. במילים אחרות, אינכם יכולים לייצר כל אפליקציה, אלא אחת שהיא מושקעת ומותאמת לצרכים של קהלי היעד שלכם.

פיתוח אפליקציה כשיטת שיווק אפקטיבית

מעבר לנוחות ולהנגשה שתהליך בניית אפליקציות תורם ללקוחות שלכם, פיתוח אפליקציות פותח בפניכם דרך שיווקית חדשה, שרוב בעלי העסקים עדיין לא מנצלים היטב. כדאי לכם לזכות מההפקר ולפתוח את החברה שלכם לאפיקי השיווק המודרניים.

באמצעות פיתוח אפליקציה, אתם יכולים לייצר תכנים ולאפשר ללקוחות שלכם לשתף אותם עם חבריהם ובני המשפחה שלהם. על ידי כך, הם משווקים אתכם! והם אפילו לא שמים לב לכך. באותו אופן, אתם יכולים לשלב באפליקציה תכנים ורכיבים אינטראקטיביים, שיעודדו את הלקוחות שלכם להיכנס אליה לעיתים קרובות יותר. ככל שייכנסו אליה יותר כך ימליצו עליה יותר בטווח הארוך.

אפשרות נוספת, היא ליהנות מאיכויות השיווק של אפליקציות אחרות כמו ווטסאפ ויו-טיוב, שמעניקות את היכולת לשתף סרטונים ותכנים מגוונים בתפוצה גדולה. בזכות זאת, תוכלו להגיע להרבה מאוד אנשים תוך שניות.

אם כבר אז כבר

כאשר אתם בוחרים לשלב את החברה שלכם בעולם הדיגיטל, כדאי לכם לעשות זאת מכל חזית אפשרית: כאשר הלקוחות שלכם יבחינו באפיקים המגוונים שאתם מציעים, הדבר ישדר עבורם ביטחון, ידיעה כי הם יכולים לפנות אליכם בכל עת ודרכים רבות למשוך אותם לפנות אליכם, באמצעות פרסומים אטרקטיביים, נוטיפיקציות ותכני מולטימדיה.

כמובן שאין זה מספיק פשוט לפתח כל אפליקציה, שכן אפליקציה משעממת או מיושנת פשוט תיעלם בחלל הדיגילטי.

מהותי כי בניית האפליקציה לעסק שלכם תהיה כזו שאכן מושכת את הקהל: שתכיל עיצוב מרשים ומזמין, שתכלול מידע אודותיכם ואודות החזון שלכם, תוכן איכותי ופיצ'רים אינטראקטיביים – שיעודדו אותם להמשיך ולפנות אליכם.

למה Studione?

אנחנו כאן בכדי לסייע לכם לפתח את העסק שלכם ולקחת אותו לשלב הבא במישור הדיגיטלי. חיוני כי מישור זה יכלול גם פיתוח אפליקציות. למרות היתרונות הרבים שלהן, רוב אנשי העסקים עדיין לא הבינו חשיבות האפליקציות מהי וכתוצאה מכך, מדובר באפיק דיגיטלי צעיר יחסית שטומן בחובו אפשרויות שיווקיות ומכירתיות מרובות.

שאלות נפוצות

השלב הראשון בתהליך פיתוח אפליקציה הוא אפיון מעמיק של חזון ומטרת האפליקציה, קהל היעד שלה וחוויית המשתמש החכמה והנוחה ביותר עבורו. 

בוודאי. חברת סטודיו ואן מתגאה ב- 25 שנים של ניסיון בבניית אתרים מעוצבים ואיכותיים הפונים לקהל היעד בשפה שלהם, נוחים לשימוש ומהירים בכל שעה ביום.

תהליך הפיתוח של אפליקציה כולל כ- 5 שלבים:

 1. אפיון האפליקציה – החזון והמטרות שלה, קהל היעד שלה והשפה החכמה, הנוחה והנעימה ביותר עבורו.

 2. בניית תשתית האפליקציה – תכנות מעמיק והקמה של תשתית לאפליקציה.

 3. יצירת מפת אפליקציה – מפה המתארת כיצד כל מסך מוביל למסך באפליקציה, בכדי להמחיש כיצד להטמיע את חוויית המשתמש הנוחה ביותר עבור הלקוח.

 4. כתיבת תוכן לאפליקציה – תוכן קולע המתאים לשפה של משתמשי האפליקציה.

 5. עיצוב האפליקציה והטמעתו באתר – בהתאם לתוכן ולמפה המאופיינת מראש.

עם סיום תהליך הטמעת העיצוב והתוכן באפליקציה, היא מוכנה לשימוש, וניתן להוסיף אותה לחנויות האפליקציות של iPhone ו- Android

המחיר של פיתוח אפליקציה משתנה בהתאם למטרת האפליקציה וכמות התכנות והעיצוב שיש להשקיע בה.

מחיר ממוצע לאפליקציה נע מ- 8,000 ועד ל- 50,000 ש"ח ואפילו יותר. 

תכנות אפליקציה הוא תהליך ארוך וקפדני, שלרוב מצריך כחצי שנה ועד לשנתיים לסיום ופרסום האפליקציה בחנויות הרלוונטיות. 

משך תהליך בניית אפליקציה משתנה בהתאם לכמות העיצוב והתכנות שיש להשקיע בהקמתה. 

מוכנים להתחיל את הפרויקט?
בואו נדבר על זה

צרו איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לשמוע על החלום, וגם להגשים אותו

  Related Posts

  % תגובות (1)

  השאר תגובה

  עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.

  לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות !

  חושב לבנות אתר אינטרנט? מתלבט, קיבלת כמה הצעות, אבל אתה לא מבין בתחום, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. תשאיר את הפרטים שלך ונציג מטעמנו יחזור אליך ויעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה בתחום.