בניית אתרים
חשיבותו של הקידום
מהי בניית אתרים בכלל?

בניית אתר כוללת את האפיון, התכנות, העיצוב והכתיבה של כל המידע הרלוונטי לחברה שלכם. אתם מספקים את המידע, ואנו מאפיינים אותו בהתאם לרקע שלנו בעולמות הדיגיטל והשיווק. בהתאם לכך, המסקנות שלנו מביאות ליצירה של אתר מהמם ומותאם, שפונה אל קהל היעד שלכם ו"מדבר" בשפה הייחודית שלו.

בניית אתרים אצלנו מעולם לא הייתה פשוטה יותר. מערכת וורדפרס היא המערכת הפופולרית והטובה ביותר כיום, ואנו החברה היחידה במדינה שבוחרים לעבוד עם מערך עיצוב האם שלה, Gutenberg, ועל ידי כך להביא לרמת SEO גבוהה ולמהירות שיא.

למה בניית אתר?

אתר מספק ללקוחות שלכם ביטחון וגורם להם להרגיש שיש להם על מי לסמוך. הוא מאפשר להם לקבל הצצה אמיתית למותג, ללמוד אודותיו וגם להתאהב בו. אתר איכותי אף מאפשר למכור מוצרים דרכו ישירות ללקוחות, מה שמעודד אותם לבצע רכישה בקליק מבלי צאת מהבית.


בניית אתרים הופכת את בית העסק מחברה פשוטה למותג ידוע, שחשוף לקהלים בכל העולם והסיכויים שלו לגעת בלקוחות הנכונים עולים פי כמה מונים.

אנשים מתעלמים מעיצוב שמתעלם מאנשים


פרנק צ'ימריו

איך בונים אתר?

נחלק את התהליך לשלבים:

1 שלב האפיון 

הבנת צורכי החברה והגדרת החזון שלה, ערכי הליבה שלה ואמונותיה. הבנת קהלי היעד העיקריים של החברה והגדרת הרצונות והחלומות, החולשות והפחדים שלהם. איתור של ההרגלים, התחביבים והצורה שבה הלקוחות מעדיפים שידברו איתם ויפנו אליהם ופיתוח אסטרטגיה שמטרתה הסופית היא הנעה לפעולה.

2 שלב התכנות

בניית האתר עצמו: רכישת אחסון ותעודות אבטחה, קניית הדומיין ובניית התשתית של האתר, עליהם יתלבשו הכתב והעיצוב. כל תשתית שונה מקודמתה ונתפרת לפי הרצונות והחזון הספציפיים של החברה, ובהתאם לצרכים של קהלי היעד.

3 שלב הקופי

 כתיבת התוכן, שלימים גם תקבע את העיצוב והמיקומים של כל חלק וחלק באתר. הקופי הוא חשוב מאוד משום שזו הדרך שלכם פיזית "לדבר" עם קהלי היעד דרך הדיגיטל, ולספק להם הצצה אליכם כמותג שלא רק מתאים לצרכים שלהם, אלא גם מבין אותם בתור בני אדם. חשוב שהתכנים יקסימו וירשימו את הלקוחות, יספקו להם מידע וערך מוסף המעוררים בהם רגש, ובסופו של דבר יספקו להם די משוב חיובי במטרה להניע לפעולה.

4שלב העיצוב

מהלך העיצוב של כל דף ודף באתר כך שיהיה מותאם, אינטרקטיבי ותופס את העין. העיצוב משתנה בהתאם לסוג קהל היעד והתוכן הכתוב, ונעשה בהתאם לצבעוניות של החברה.

5 בקרה ואופטימיזציה 

לאחר סיום תהליך בניית האתר, אנו מוודאים שכל פסיק ונקודה במקום שהתהליכים שאפיינו אכן מביאים לתוצאות הרצויות וכי האתר מביא ליצירה של לידים ולאישור מצד החברה.

6 קידום האתר ברשת 

בסופו של יום, גם האתר היפה והמותאם ביותר בעולם יהיה חבוי ממשתמשים ללא שיווק איכותי. תהליך השיווק מסייע לשים את האתר על המפה הדיגיטלית, ולגרום לגוגל ולרשתות החברתיות לקדם אותו במעלה סולם החשיפה הדיגיטלית.

בניית אתר אפקטיבית

אתר מושקע, המקושר היטב לדפים עסקיים ופעילים ברשתות החברתיות, המפקיד לפרסם תכנים פנימיים וחיצוניים על בסיס קבוע ולספק תשובות מהירות ואינפורמטיביות ללקוחותיו, הוא אתר שיקודם גבוה ברשת ועל ידי כך יזכה לפניות חמות ורבות יותר.

אנחנו ב- StudiOne מתחייבים לבנייה של אתר איכותי, המאופיין היטב מכל כיוון וכולל את כל הפיצ'רים, התכנים והעיצובים העדכניים והנכונים ביותר עבור המותג שלך.

 

מוכנים לבנות אתרים מדויקים?
בואו נדבר על זה

צרו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לשמוע על החלום שלכם, וגם להגשים אותו

    % תגובות (2)

    היי האם אתם מנהלים עמודים עיסקיים עבור חברות ופרטיים?

    היי דורון בטח אתה מוזמן לשלוח להשאיר מספר טלפון ונציג מטעמנו יחזור אליך בהקדם וישלח לך דוגמאות…

    השאר תגובה