ב

כל מאמר שלנו, אנו מדגישים כמה חשוב לדאוג ולבסס אתר רספונסיבי כלומר – אתר שמותאם לכל סוג של מכשיר חכם ובין היתר – גם הפלאפון שלנו.

כיום, אנשים מבלים בממוצע כ- 3 שעות מלאות מהיום שלהם בפלאפון. ישנם אנשים, בעיקר דור ה- Z, שמבלים חלקים שלמים מהיום שלהם בגלישה בפלאפון בלבד. כאשר אנשים נמנעים או מתעצלים להתאים את האתר שלהם – הם פשוט מאבדים לקוחות (שפונים לחפש את המידע באתר שכן מותאם) ופוגעים בדירוג שלהם במנועי החיפוש. לא חבל?

כאשר אנו דואגים לשמר את חוויית המשתמש גם במובייל – אנו מעניקים לו את היכולת ליהנות מהתמונות, מהמלל ומהאופציות השונות באתר שלכם, בדיוק כפי שהיה נהנה מהם אם היה מתיישב אל מול המחשב שלו.

אנו ב “סטודיו ואן” מתמחים ומכירים את עולם הקוד היטב ובזכות זאת, אנו מפתחים אתרים מותאמים מראש, שיוכלו לפעול באופן אופטימלי בכל מכשיר באשר הוא, בין אם הוא פלאפון או טלוויזיה חכמה. אתר מותאם אינו זקוק לתחזוקה או עדכונים – אלא שומר על ההגדרות המותאמות שלו בכל פלטפורמה 24/7 ועל ידי כך, מבטיח גלישה נוחה ונטולת באגים במערכת.

  • נתאים את התוכן והעיצוב

  • נזכור שגלישה במובייל לרוב מתרחשת בחוץ

  • ניעזר במאפיינים של הפלאפונים

על מה אנחנו מסתכלים בהתאמת האתר שלכם למובייל

  • נתאים את התוכן והעיצוב – כאשר אנו מעבירים את האתר שלכם לתצוגת מובייל, הניסיון שלנו הוכיח כי מומלץ להתמקד רק במה שבאמת חשוב לכם להעביר ללקוח – החזון שלכם, השירות או המוצרים שלכם, המלל המוכר והאינפורמטיבי ביותר שיש לכם וזהו. משום שמדובר במסכים קטנים יותר, דווקא מינימליסטיות עדיפה במקרים אלה. מבחינת העיצוב, כמובן שגם כאן יש להתייחס לנראות, אך הנגישות של הגולשים לרובליקות השונות מקבלת חשיבות עליונה.
  • נזכור שגלישה במובייל לרוב מתרחשת בחוץ – כאשר הלקוחות הפוטנציאליים שלנו מצויים בחוץ, הם אף פעם לא מרוכזים בפלאפונים שלהם במאת האחוזים. עם זאת, ישנן דרכים שבהן נוכל למשוך את עיניהם לעברנו: התאמת התאורה והניגודיות בין הצבעים באתר מובייל, לדוגמא, תסייע לגולשים להתמצא ולהתמקד באתר שלכם. גם השימוש באייקונים גדולים, בפונטים ברורים ובגדלים בהתאם לפרופורציות ולרזולוציות של כל סמארטפון, יאפשרו למשתמש ליהנות מחוויה נעימה ומזמינה יותר.
  • ניעזר במאפיינים של הפלאפונים, בכדי להפוך את חוויית המשתמש לאופטימלית – כפי שהגולשים שלנו יכולים ליהנות מיתרונות מסוימים במהלך גלישה במחשב (מסך גדול יותר, זמן תגובה מהיר יותר…), כך הם גם יכולים ליהנות משפע היתרונות הייחודיים, שלמובייל שלהם יש להציע: כיום כולנו לוקחים זאת כמובן מאליו, אך העובדה שהסמארטפונים שלנו פועלים על בסיס מגע, היא כלי שיווקי עצום, שמהותי להטמיע באתר שלכם: היכולת להציע לגולשים את האפשרות להשאיר פרטים באמצעות הקלקה או לעבור למאמר הבא באמצעות הקלקה היא עוצמתית מאוד, משום שהיא מדגישה בפני הגולשים כי הם בחרו להקליק בעצמם, באופן ישיר.