בתום תהליך הבנייה, אנחנו פותחים בתכנון ההתנהלות השיווקית באתר שלכם בשגרה. קידום אתרים הוא קריטי: בזכותו, תוכלו להתקדם במנועי החיפוש, כך שתופיעו מוקדם יותר ברשימת האתרים, לעומת המתחרים שלכם. קידום אתרים איכותי, שמתמקד בתוכן ברמה גבוהה, אף מסייע לייצר מגולשים אקראיים – לקוחות נאמנים.

הידע והניסיון שלנו, לצד ההבנה העמוקה בתחום הבנייה וקידום אתרים, מאפשר לנו לפתח אסטרטגיה שיווקית חריפה, שתסייע לשים אתכם בראש פירמידת החיפוש.

אנחנו מתחילים לחשוב על דרכים לקדם ולשווק את האתר שלכם, כבר משלב האפיון של בניית האתר, ברגע שאנו מאפיינים את קהלי היעד הספציפיים שמתעניין באתר שלכם, כל המטרה שלנו היא לענות על שאלה אחת – מה יגרום להם להמשיך להתעניין באתר, בטווח הארוך? התאמת חוויית המשתמש, העיצוב והתוכן הראשוני – מטרתם לעודד את הגולשים שלכם להתפתות ולקרוא עוד אודותיכם. התוכן האורגני, הקידומי – הוא זה שיעודד אותם להפוך ללקוחות.

  • קידום ברשת החברתיית

  • קידום אורגני

  • כתיבת תוכן שיווקי

קידום אתרים מתחלק למספק אספקטים

  • כתיבת תוכן וקופי – קידום אורגני – תוכן מרשים, כיפי שתורם ללקוחות הפוטנציאליים שלכם ערך מוסף – הוא המפתח האמיתי להצלחה ולקידום אתרים אפקטיבי. ברגע שהגולשים מזהים תוכן איכותי – הם יזכרו אותו ואת האתר שבו קראו אותו לטובה. פעמים רבות תוכן איכותי יעודד את הגולשים לעשות את הצעד – להשאיר פרטים, להתקשר או פשוט להירשם אליכם.
    בהסתכלות רחבה יותר, מנועי חיפוש כמו גוגל טומנים בחובם כלים רבים, שמסייעים להם ללמוד היטב מהו תוכן סתמי באינטרנט ומהו תוכן ששווה זהב. מאמרים שייתפסו כגרועים – פשוט ייעלמו ועמם גם האתרים שלהם. אתרים שמכילים מאמרים איכותיים, אינפורמטיביים ואינטראקטיביים (שמכילים גם תמונות וסרטונים) יזכו לאהדה והתלהבות מצד מנועי החיפוש, הרשתות החברתיות וקהל היעד שלכם.
  • ניהול עמודים ברשתות החברתיות – אם אתם רוצים להצליח בעולם האינטרנטי הגדול כיום, אתם חייבים להדגיש את הנוכחות שלכם ברשתות החברתיות: פייסבוק, אינסטגרם, לינקדאין, יוטיוב, גוגל ועוד, הם חיוניים לתהליך הקידום של האתר שלכם בפרט ושל הסטאטוס שלכם כעסק בכלל. מעבר להיותן פלטפורמות שיווקיות מעולות, הרשתות החברתיות הן אף פלטפורמות מכר מצוינות ואנחנו מודעים לכך היטב. מסיבה זו נדאג להציג גם ברשתות החברתיות את השירותים שלכם ואת המוצרים שלכם.
  • קידום ממומן PPC – קמפיינים ברשתות החברתיות ובגוגל מסייעים למקסם את התנועה אל האתר שלכם, להעניק ליותר אנשים את היכולת להכיר אליכם וכמובן גם להתחייב אליכם, על ידי השארת פרטים או רכישת מוצרים.
  • מובייל – בעולם שבו אנשים מבלים שעות שלמות בפלאפונים שלהם ומנועי חיפוש צופים בכל תנועה שלכם, מהותי לדאוג כי האתר שלכם יהיה מותאם גם לסביבת המובייל. אנחנו דואגים לייצר אתר איכותי ורספונסיבי, שמאוד נוח לשימוש ואף נעזר באיכויות הייחודיות של המובייל, בכדי למקסם את חוויית המשתמש.