5
4
3 1
2
בניית אתרים לעסקים
חשיבותו של אתר אינטרנט בעידן המודרני

בניית אתרים לעסקים

בניית אתרים לעסקים, אין צורך להסביר את חשיבות בניית אתר אינטרנט לבתי עסק, חברות, ארגונים או בעלי מקצוע. האינטרנט כיום הוא אינציקלופדיית המידע הכי גדולה בעולם, כל אחד ואחד מאיתנו עושה שימוש באינטרנט. אחדים יותר, אחדים פחות, אך אין ספק שהאינטרנט הוא כלי מהותי וחשוב בכל תחום או נושא, השימוש בו הפך חלק בלתי נפרד מחיינו. אם בניית אתר אינטרנט לעסק זה מה שאת/ה מחפשים, האתר שלנו יספק לכם מידע וסיווע בדרך להקמת אתר מצליח.בניית

חשיבותו של אתר אינטרנט בעידן של היום

בית העסק שאינו נחשף לחשיפה הראויה לו, כיום ישנם המון משתמשים מחפשים את מבוקשם באינטרנט, בין אם זה בעל מקצוע, עד למוצר שהם מחפשים. 

אמונה עיוורת בסמכות היא האויב הגדול ביותר של האמת.
אלברט איינשטיין

העתיד כבר כאן

בניית אתרים לעסקים, ברשת האינטרנט ישנם לקוחות פוטנצייאלים רבים הנותרים ללא כל מידע אודותיכם ולעיתים אף לא יודעים על קיומכם. חתך אוכלוסיה גדול מאוד כבר אינו מטייל ברחוב ונכנס לחנויות הנקרות בדרכו ואינו מחפש נותני שירות בעיתונים או בספר טלפונים, אלא מסתמך אך ורק על האינטרנט.

1 מי שלא מייצג את עצמו במדיה יוצר פער גדול ממתחרים ונשאר מאחור.

2 בעידן של היום כולם מחפשים ברשת ללא יוצא מן הכלל.

3 העולם המתקדם קדימה בצעדי ענק ואתם.

שאלות נפוצות

פיתוח אתר אינטרנט ראשיתו באפיון צורכי בעל האתר, והשפה האישית של קהל היעד שעתיד לגלוש בו.

עם סיום תהליך אפיון האתר, ניגשים למלאכת בניית האתר עצמו. 

עם סיום תהליך הבנייה של תשתית האתר, הקופירייטר נכנס לפעולה ומתחיל לכתוב את כל התכנים של האתר: דף הבית ודפי השירות, אודות, מוצרים, מאמרים ועוד ועוד. תכנים אלו כוללים שפה אישית ופרסונה המייחדת את האתר והופכת אותו למותג בפני עצמו.

תכנים אלו מועברים לגרפיקאי, ובאמצעות השפה הייחודית הוא לומד כיצד לבנות לאתר צבעוניות ועיצוב אישי, הממחישים את האישיות המיוחדת שלו בעיני קהל היעד.

לאחר הזנת העיצוב והתכנים באתר, פיתוח אתר אינטרנט מגיע לסיומו.

העלות של בניית אתר מכירות משתנה מ- 8,000 ל- 20,000 ש"ח בממוצע, בהתאם לכמות העמודים, המוצרים והאפקטים שיש לתכנת ולעצב באתר. 

תהליך הבנייה של אתר מכירות משתנה בהתאם לגודלו וכמות התכנות והעיצוב שיש להשקיע בו.

משך הבנייה של אתר אינטרנט ממוצע נע בין 90 ל- 180 יום. 

כיום, קיימות מערכות רבות לניהול אתרים, כאשר הנפוצה ביותר היא וורדפרס. 

אתר הפועל על קוד סגור הוא אתר המשועבד למתכנת שבנה אותו עם סיום העבודה. מסיבה זו, מומלץ לבקש ולבנות אתרים על קוד פתוח. זהו קוד שאמנם פחות מאובטח, אך מאפשר לנוע ממתכנת למתכנת ללא קושי ולהבטיח את חופש החלפת איש המקצוע במידה ואינכם מרוצים בקלות יתרה. 

אתר שאינו מעוצב נכון, אינו נוח לשימוש, פונה ללקוחות בצורה לא נעימה או איטי לטעינה לרוב מבריח אותם.

חשוב להקפיד ולבנות אתר שנכון עבורכם ועבור הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, מותאם לצרכים של גוגל, אך ממחיש את אלו של לקוחותיכם. 

אנו בחברת סטודיו ואן יודעים כיצד לאפיין ולפתח אתרי אינטרנט מדויקים, המאזנים נכונה בין ההנחיות של גוגל להעדפות הגלישה של קהלי היעד. 

ממליצים להציץ בתיק העבודות שלנו. 

תהליך הבנייה של אתר משתנה בהתאם לגודלו וכמות התכנות והעיצוב שיש להשקיע בו.

משך הבנייה של אתר אינטרנט ממוצע נע בין 90 ל- 180 יום. 

מוכנים להתחיל את הפרויקט?
בואו נדבר על זה

צרו איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לשמוע על החלום שלכם, וגם להגשים אותו

    Related Posts

    השאר תגובה

    עליך להיות מחובר בשביל לפרסם תגובה.

    לשיחת ייעוץ חינם ללא התחייבות !

    חושב לבנות אתר אינטרנט? מתלבט, קיבלת כמה הצעות, אבל אתה לא מבין בתחום, בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. תשאיר את הפרטים שלך ונציג מטעמנו יחזור אליך ויעזור לך לקבל את ההחלטה הנכונה בתחום.