עיצוב אתרים
אומנות העיצוב
אומנות העיצוב

האתר של החברה שלכם מהווה את ה”פנים” של החברה שלכם האתר גורם ללקוחות שלכם לחוש בטוחים יותר במידה ויבחרו בכם. תפקידו של המעצב, הוא להשרות עליהם את התחושה הזו באמצעות העיצוב החושני, המותאם והמזמין ביותר אין זה מפתיע כי עיצוב אתרים הוא התהליך הצבעוני, המהנה והמרשים ביותר בכל עולם הדיגיטל: בסופו של יום, כאשר הלקוחות פותחים את אתרי האינטרנט השונים, מה שבדרך כלל משכנע אותם להישאר ולהציץ עמוק יותר הוא העיצוב המושך, הנגיש והייחודי שמעורר את החושים.

באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה

העיצובים שמוכיחים את עצמם, הם אלו שמביאים להנעה לפעולה, שאכן מעוררים את הלקוחות ללחוץ על כפתור ה”רכש”, להשאיר פרטים או לפנות אליכם באופן אישי. בכדי להביא כל עיצוב לרמה יוצאת דופן, המעצבים שלנו לומדים היטב את התחום בו האתר עוסק הנושא החשוב ביותר עבורנו, עבורכם ועבור כל מעצב ומעצבת, הוא כמובן הנראות! המראה המהמם, המהפנט של האתר, שמושך כל עין. בין אם מדובר באתר עסקי באווירה יוקרתית או באתר יותר ססגוני וצעיר,

הציור מעניק שלווה לנשמה ומוזיקה לעין.
אורהאן פאמוק

מזה קידום אתרים

המעצבים שלנו יעבירו לגולשים את הטון והפאסון בשקיפות מלאה ומרהיבה מאפיינים כיאות את קהל היעד ומייצרים עיצוב מקורי, שמשקף אותו מבחינת נראות ומבחינת נוחות בזכות מגוון הפלטפורמות הרחב

1 נזכור שגלישה במובייל לרוב מתרחשת בחוץ.

2 ניעזר במאפיינים של הפלאפונים.

3 נתאים את התוכן והעיצוב לחזון שלכם.

התאמה עיצובית

קיימים עיצובים שמוגדרים כנוחים יותר עבור קהלים מסוימים או עבור אתרים המציעים שירותים מסוימים (אתרי תדמית לעומת אתרי מכר, לדוגמא). העיצוב המדויק, המותאם והאקסקלוסיבי ביותר – יסייע להמחיש בפני קהל היעד שלכם את חזון העסק, להרשים אותו ולפתות אותו להתעמק בכם.
מבינים היטב ב- TRM, בעולם הרשתות החברתיות, טרנדים ודרכי עיצוב שיווקיות, שמעשירים את חוויית הלקוח.
שמים דגש על אספקט הנגשת המידע, התאמת העיצוב עבור מחשבים, סמארטפונים וטאבלטים, הנגשת המידע עבור המשתמש הפשוט, עבור אנשים הסובלים ממגבלה מסוימת והטכנולוגיה העומדת מאחוריה, אשר כיום מעוגנת בחוק. המעצבים האיכותיים שלנו, מקבלים את פרויקט העיצוב ברגע שהפרויקט מגיע לשולחן החברה. על ידי כך כולנו, אנשי מחשבים, כותבי תוכן ומעצבים כאחד, עובדים יחד בסינרגיה הרמונית במטרה לייצר את האתר האטרקטיבי והמהמם ביותר.

מוכן להתחיל את הפרויקט שלך
בוא נדבר על זה

צור איתנו קשר עוד היום והצוות שלנו ישמח לשמוע על החלום שלך, ואולי גם להגשים לך אותו.

    Related Posts

    % תגובות (1)

    היי יש לכם אתר מהמם נהנתי לקרוא את המאמר כתוב מעולה…. תצליחו!

    השאר תגובה