שתף את זה
דבר איתי
גלול מטה
חזרה לראשי

גני חדרה טרייד

פרויקט של חבר קרוב שלי שביקש שאלווה אותו בתהליך כי הוא מעוניין לעשות את זה לבד, אבל לא מוכן להתפשר על איכות, כמובן שהסכמתי ללא היסוס ועזרתי בליווי מלא של הפרויקט כולל הדרכה הדרושה להצלחתו של המיזם.

PROJECTS
בוא נתחיל
//גני חדרה טרייד

מאפייני הפרויקט

פרויקט דף נחיתה לחברת "גני חדרה טרייד" הנבנה לצרכי פרסום והפניות לידים לעמוד, הפרויקט הנ"ל נבנה כולו באמצעות הלקוח למעט ליווי והתערבות מעטה מאוד שלי לצורך התאמות למובייל, ותוספים דרושים.
01.

גני חדרה טרייד

קטגוריה : Branding Web Design
עבור מעל לגלילה

עמוד הבית

גני חדרה טרייד אתר אינטרנט
  • תאריך : 23.05.2019
  • הלקוח : יקיר יעקובי
  • מיומנויות : Php , Javascript , C++
  • מיקום : ישראל
המלצת הלקוח.

הגעתי לאורי אחרי שבניתי אתר קטן בפלטפורמת וויקס ורציתי להשתדרג למשהו יותר רציני. לאחר שיחה קצרה אורי הבהיר לי שהכל אפשרי ואפילו אקבל ליווי והדרכה בתהליך הבנייה במידה ואחליט לבנות את האתר לבדי. אורי היה קשוב וסובלני לכל השאלות והשיגעונות שעלו לי תוך כדי בניית האתר. לבסוף התוצאה יצאה מושלמת. תודה רבה 😘.

עיצוב אתר אינטרט

בהתהליך העיצוב הנוכחי, עזרתי ללקוח למצוא את המדיות הנכונות לשימוש באתר וסיפקתי שירותי גרפיקה מינימלים לטובת התאמת הגרפיקה לאתר אינטרנט.

פיתוח

התקנה והגדרת תוסף SEO לטובת קידום הפרויקט, התקנה והגדרת תוסף צור קשר, קישור לגוגל אנליטיקס. והתקנת תוסף גוגל אנליטיקס המציג את נתוני האנליטיקס בפאנל הניהול של האתר וחוסך כניסה לאתר של גוגל אנליטיקס לצורכי מעקב אחרי המיזם.

ליווי והדרכה

הדרכה וליווי מלאה בתהליך הבנייה של הלקוח, הדרכה מלאה על תוספים הדרושים לבניית האתר. כולל הדרכה בנושא תפריטים עמודים ועוד...

קישור לפרויקט

מוכן להתחיל את הפרויקט הבא שלך?

© כל הזכויות שמורות ל Oneטודיו סטודיו לעיצוב ובניית אתרים.

דבר איתי
סגור