שתף את זה
דבר איתי
גלול מטה
חזרה לראשי

3P Records

//3P Records

מאפייני הפרויקט

חברת תקליטים למוזיקה אלקטרונית, בפרויקט שילבנו בין האנרגיה הצעירה שבתחום המוזיקה האלקטרונית עם האלגנטיות של הסאונד בסצינה, את השילוב ניתן לראות לייב בקישור הפרויקט.
01.

חברת תקליטים בינלאומית

קטגוריה : Branding Web Design
עבור מעל לגלילה

עמוד אומן

עבור מעל התמונה לגלילה

עמוד הבית

עבור מעל התמונה לגלילה
  • תאריך : 9.02.2019
  • הלקוח : 3P Records
  • מיומנויות : Php , Javascript , C++
  • מיקום : ישראל
המלצת הלקוח.

מיקה אהרון, אני ואורי נפגשנו לגמרי במקרה באירוע משותף של חברים, התחברנו על השניה הראשונה וכבר אחרי כמה דק קבענו להיפגש לקפה במשרד לדבר על הרעיון שלי, ולאחר אפיון הרעיון יצאנו לדרך החוויה הייתה מעולה הוא היה קשוב לכל השיגעונות שלי, ולבסוף יצא פרויקט מושלם שעד היום מתפתח וגדל בזכותו תודה! אורי

עיצוב אתר אינטרט

לאחר פגישה וסיעור מוחות משותף עם הלקוח, התחלנו להתמסר עם סקיצות עיצוב עד לשביעות רצונו של הלקוח, עם דגש על משקל דפים קל, שמירה על קו עיצובי אחיד בכל חלקי האתר, הצלחנו להרים פרויקט מנגן מבלי לפגוע בדירוג האתר הרשת.

פיתוח

פיתוחים אישים להתאמת הפרויקט לצרכי הלקוח, פיתוח תוסף בוקינג אמנים המאפשר להזמין מספר אמנים בו זמנית לשעות שונות באירוע, פיתוח פלאגין ניוזלטר לשליחת מוזיקה וקישורים לרכישה ללקוחות קיימים של החברה, ועוד...

מיתוג ושיווק

שיווק המותג בשלל רשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסגרם, בנוסף קידום המותג ברשת סאונד קלאוד בשילוב קמפיינים ממומנים ביוטיוב להגדלת החשיפה ומודעות המותג. מכירת מוסיקה במבחר חנויות ברחבי העולם כגון אמזון, איטיונס, ביטפורט וכדומה.

קישור לפרויקט

מוכן להתחיל את הפרויקט הבא שלך?

© כל הזכויות שמורות ל Oneטודיו סטודיו לעיצוב ובניית אתרים.

דבר איתי
סגור